hidroteknika.com


Vai ai contenuti

Depozita Plastike

Artikujt > Depozita > Depozita Plastike

DEPOZITA PLASTIKE

Depozita plastike pėr rezervimin e produkteve ushqimore si Ujė,Qumėsht,Verė,Vaj etj.
Depozita janė tė pajisura me ēertifikata pėr prodhime ushqimore nė baze tė ligjeve Europiane dhe janė tė prodhuarar nė Itali
Garancia e kėtyre depozitave mbulohet nga ana e prodhuesit.(
Hidroteknika T.L.D.)

Home | T.L.D. | Artikujt | Dok.Teknike | Video | Info | Zone e rezervuar | Mappa del sito


Torna ai contenuti | Torna al menu